250264-2025 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Nederland – Milieuzorgdiensten – Vrijwillige transparantie in het kader van KRW-visstandonderzoek
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Vrijwillige transparantie in het kader van KRW-visstandonderzoek
Beschrijving: nds 2006 wordt het KRW-visstandenonderzoek aanbesteed en de laatste jaren heeft dit plaatsgevonden door ATKB. Vanwege de gestegen opdrachtwaarde wordt de Europese drempelwaarde overschreden en wenst Waterschap Brabantse Delta door middel van de ‘vrijwillige transparantie’ de opdracht voor 2025, 2026 en 2027 aan ATKB te gunnen. Daarnaast is er verlenging mogelijk van driemaal één jaar (tot uiterlijk 2030). De geraamde opdrachtwaarde bedraagt circa € 60.000,00 tot € 80.000,00 exclusief btw per jaar. € 480.000,-
Interne identificatiecode: 848481
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90700000 Milieuzorgdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Sinds 2006 wordt het KRW-visstandenonderzoek aanbesteed en de laatste jaren heeft dit plaatsgevonden door ATKB. Vanwege de gestegen opdrachtwaarde wordt de Europese drempelwaarde overschreden en wenst Waterschap Brabantse Delta door middel van de ‘vrijwillige transparantie’ de opdracht voor 2025, 2026 en 2027 aan ATKB te gunnen. Daarnaast is er verlenging mogelijk van driemaal één jaar (tot uiterlijk 2030). De geraamde opdrachtwaarde bedraagt circa € 60.000,00 tot € 80.000,00 exclusief btw per jaar. € 480.000,-
Interne identificatiecode: 1