2. Procedure
Procedure
Titel: Verificatie en uitbreidingsontwerp De Meernbrug te Utrecht
Beschrijving: Het project Verificatie en uitbreidingsontwerp van De Meernbrug bestaat uit de volgende onderdelen: - Het verkrijgen van rekenkundig onderbouwd inzicht in de constructieve veiligheid van de bestaande brug; - Het tot op DO-niveau uitwerken van een renovatievariant voor de bestaande brug, waarin (eventuele) versterkings- en/of beheersmaatregelen worden gespecificeerd, indien de Constructieve Veiligheid niet voldoet aan de vigerende normatieve en door RWS gestelde eisen hiervoor. - Het tot op DO-niveau ontwerpen van een uitbreiding van de brug met een fietspad aan de zuidzijde met een functionele breedte van ca. 5 tot 6 meter inclusief bijbehorende versterkingsscope waarin specifieke aandacht is voor de aspecten: veiligheid, duurzaamheid en onderhoud. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne identificatiecode: 127
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71322300 Brugontwerpdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie inschrijvingsleidraad Zie aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Opties kunnen bestaan uit aanvullende onderzoeken (rekmetingen en materiaalonderzoek inclusief benodigde verkeersmaatregelen) en aanvullende berekeningen (niet-lineaire berekeningen) die noodzakelijk zijn gebleken om de tekortkomingen van De Meernbrug zo veel als mogelijk weg te nemen. Zie ook artikel 3 in de (concept)Overeenkomst.