250464-2023 - ResultaatNederland-'s-Gravenhage: Wassen van ramen
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
22.507 DBV Glas- en gevelreiniging en gevelconservering
Referentienummer: DBV - 22.507
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
90911300 Wassen van ramen
II.1.4.
Korte beschrijving
Met deze Europese openbare aanbesteding wenst de gemeente Den Haag per perceel één partij te contracteren die de glas- en gevelreiniging en gevelconservering van de gemeentelijke panden in Den Haag kan verzorgen conform de eisen zoals beschreven in deze aanbestedingsleidraad en de verstrekte aanvullende documenten.
De aanbesteding is verdeeld in 4 percelen. Te weten:
Perceel 1: Den Haag Noord, 41 locaties
Perceel 2: Den Haag Zuid, 39 locaties
Perceel 3: Leyweg complex, 1 locatie excl. VVE Leyweg
Perceel 4: Spui complex inclusief Klavermarkt en Bibliotheek excl. Atrium
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Den Haag Noord
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Omvang opdracht (alles enkelvoudig gemeten):
Ca. 12.000 m2 buitenglas;
Ca. 13.500 m2 binnenglas;
Ca. 4.500 m2 separatieglas.
In bijlage 7a Prijzenblad incl. pandenlijst perceel 1 wordt per pand nadere informatie (soorten glas, vierkante meters, frequenties, bijzonderheden) gegeven.
Den Haag Zuid
Perceel nr.: 2
Ca. 8.500 m2 buitenglas;
Ca. 9.500 m2 binnenglas;
Ca. 3.200 m2 separatieglas;
Ca. 7.500 m2 gevel.
In bijlage 7b Prijzenblad incl. pandenlijst perceel 2 wordt per pand nadere informatie (soorten glas, vierkante meters, frequenties, bijzonderheden) gegeven.
Leyweg complex
Perceel nr.: 3
Ca. 9.800 m2 buitenglas;
Ca. 8.200 m2 binnenglas;
Ca. 8.500 m2 separatieglas;
Ca. 4.200 m2 gevel;
Staalconstructie, goot, wanden parkeergarage en fietsenstalling.
In bijlage 7c Prijzenblad incl. pandenlijst perceel 3 wordt per pand nadere informatie (soorten glas, vierkante meters, frequenties, bijzonderheden) gegeven.
Spui complex, inclusief Kalvermarkt en Bibliotheek
Perceel nr.: 4
Ca. 50.000 m2 buitenglas;
Ca. 16.500 m2 binnenglas;
Ca. 11.000 m2 separatieglas;
Ca. 34.180 m2 gevel.
In bijlage 7d Prijzenblad incl. pandenlijst perceel 4 wordt per pand nadere informatie (soorten glas, vierkante meters, frequenties, bijzonderheden) gegeven.