250557-2023 - ResultaatNederland-'s-Gravenhage: Instrumentarium voor radiodiagnostiek
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
EA C-bogen - 2022
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
33124200 Instrumentarium voor radiodiagnostiek
II.1.4.
Korte beschrijving
Deze tender heeft betrekking op de Europese openbare aanbestedingsprocedure inzake C-bogen.
De Opdracht betreft de:
* levering, installatie en Oplevering van zes C-bogen
* levering van Aanvullende producten
* verzorgen van Extern onderhoud
ten behoeve van radiodiagnostiek uit te voeren door Gebruikers in mobiele veldhospitalen (Role 2) in Operationeel gebied.
Negometrix
De leidraad en bijlagen kunt u downloaden bij 'Vragenlijsten' onder 'Leidraad en bijlagen'. Om de documenten te kunnen downloaden dient u zich eerst in Negometrix (kosteloos) te registreren en aan te melden voor deze aanbesteding. Inschrijven dient digitaal op Negometrix te worden gedaan.
Ondernemers die graag nadere informatie willen over het gebruik van Negometrix, kunnen diverse instructies raadplegen op:
https://support.negometrix.com/nl/support/home
RECTIFICATIE
de levertijd is van 40 Werkdagen verhoogd naar 80 Werkdagen
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De Levertijd wordt van 40 Werkdagen verhoogd naar 80 Werkdagen