250563-2026 - Resultaat
België – Wegenbouwwerken – WWV/INV/N35/2/U4 - Verbinding tussen N35 en N369 ter ontlasting doortocht N35 Diksmuide Fase 4b
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: WWV/INV/N35/2/U4 - Verbinding tussen N35 en N369 ter ontlasting doortocht N35 Diksmuide Fase 4b
Beschrijving: Bouw van een nieuwe wegtunnel voor gemotoriseerd verkeer onder de spoorweg en de bouw van een nieuwe fietstunnel onder de spoorweg incl. alle nodige infrastructuurwerken + aanleg van buffervijvers. Deze werken kaderen in de verdere aanleg van de zuidwestelijke omleidingsweg te Diksmuide, dit tussen de Woumenweg N369 en de N35 Kaaskerkestraat
Interne identificatiecode: WWV/INV/N35/2/U4
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233120 Wegenbouwwerken
Aanvullende classificatie (cpv): 45233290 Plaatsen van verkeersborden, 34928110 Vangrails langs wegen, 45233140 Wegwerkzaamheden, 45233294 Plaatsen van wegsignalisatie, 45233162 Aanleggen van fietspad, 45232440 Aanleggen van rioleringsbuizen, 45111000 Sloopwerkzaamheden, bouwrijp maken en ruimen van bouwterreinen, 79311000 Uitvoeren van studies, 45233221 Aanbrengen van wegmarkeringen, 45112500 Grondverzet, 45233226 Bouwen van toegangsweg, 45233124 Bouwen van hoofdweg, 45221000 Bouwen van bruggen en tunnels, schachten en ondergrondse doorgangen, 45112000 Graafwerkzaamheden en grondverzet, 90523200 Ontmijningsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: De opdracht omvat hoofdzakelijk: Het bouwen van een wegtunnel + fietstunnel in de N35f onder de spoorweg Voorbereidende werken: - Het opmeten van de bestaande toestand; - De studie van de wegtunnel onder het spoor, de U-bakken en de pompkelder: controleberekening van de fundering en van de bekisting en berekening van de wapening. Hiervoor dient een gedetailleerde rekennota en gedetailleerde uitvoeringplannen opgemaakt te worden; - De studie van het inschuiven van de wegtunnel en de fietstunnel onder het spoor; - Het ontwerp en de studie van de tijdelijke waterdichte bouwkuip, volgens de eisen in het bestek, voor het maken van de U-bakken, pompkelder en tunnelmoot van de wegtunnel. De opdrachtnemer maakt de stabiliteitsnota’s van deze beschoeiingen over aan de opdrachtgever, alsook de nodige technische fiches en uitvoeringsprocedures voor het uitvoeren van de beschoeiingen; - De studie van de bemaling voor het maken van de bouwput ter hoogte van de wegtunnel, U-bakken en pompkelder; - Het uitvoeren van sonderingen ter hoogte van de fietstunnel, wegtunnel, U-bakken en pompkelder; - Het opmaken en ter goedkeuring voorleggen van gedetailleerde en complete uitvoeringsplannen conform artikel 36 op basis van de principeplannen en principe-informatie aangeleverd door de aanbesteder . Deze uitvoeringsplannen bevatten alle nodige details, afmetingen, overzichten, aanzichten en snedes om de werken te kunnen uitvoeren en controleren. Zonder goedgekeurde uitvoeringsplannen is de kans op fouten bij uitvoering te groot en worden de werken niet aangevat. - Het opstellen en ter goedkeuring voorleggen van alle nodige technische fiches en uitvoeringsprocedures voor het uitvoeren van alle werken vervat in deze opdracht; Uitvoering van de wegtunnel, U-bakken en pompkelder: - Detecteren, opsporen en verwijderen van CTE in gedeelten van het tracé o Door middel van dieptedetectie op tracé beschoeiing o Door middel van CTE begeleiding bij ontgravingen - Het uitvoeren en in stand houden van een waterdichte bouwkuip om de wegtunnel, de U-bakken en de pompkelder te kunnen realiseren; - Het uitvoeren van de bemaling; - Het bekisten, wapenen en betonneren van de zolen, wanden, dakplaten, vlotplaten, kolommen en balken van de wegtunnel, U-bakken en pompkelder in gewapend beton; - Het beschermen van beton in contact met grond; - Het leveren en plaatsen van waterslikkers en aansluiting van de afwatering; - Het leveren en plaatsen van alle benodigde toebehoren in en rond de pompkelder; - Het correct plaatsen en positioneren van de ingeschoven wegtunnelmoot onder het spoor; - Het leveren en aanbrengen van de waterdichting in de U-bakken, in de wegtunnel en op de wegtunnel; - Het aanvullen en correct verdichten van het grondpakket naast de tunnel, pompkelder en U-bakken - Het leveren en plaatsen van het overgangsmassief aan beide zijden van de wegtunnel; - Het leveren en aanbrengen van wegbekleding in de U-bakken en in de wegtunnel; - Het leveren en aanbrengen van opbouw van de sporen op de wegtunnel; - Het aanvullen en correct verdichten van het grondmassief naast de wanden van de U-bakken, pompkelder en wegtunnel; - Het verwijderen van de waterdichte bouwkuip: hiervan zal het grootste gedeelte gerecupereerd kunnen worden, de opdrachtnemer dient er echter mee rekening te houden dat onder andere de delen ter hoogte van de sporen niet gerecupereerd kunnen worden; - Het leveren en plaatsen van leuningen en stootbanden; - Ondersteuning verlenen bij de A-inspectie en de basiswaterpassing - Het leveren van een volledig en gedetailleerd as-built dossier; - Het onderhoud van de werken gedurende de waarborgperiode; Varianten voor de bekisting van tunnelmoot, U-bakken en pompkelder, zijn niet toegelaten. Uitvoering van de fietstunnel: - Het bekisten, wapenen en betonneren van de zool, wanden en dakplaat van de fietskoker en U-bakken in gewapend beton; - Het beschermen van beton in contact met grond; - Het correct plaatsen en positioneren van de ingeschoven fietskoker onder het spoor; - Het leveren en aanbrengen van de waterdichting in de U-bakken, in de wegtunnel en op de wegtunnel; - Het leveren en plaatsen van het overgangsmassief aan beide zijden van de fietskoker; - Het leveren en aanbrengen van wegbekleding in de U-bakken en in de fietskoker; - Het aanvullen en correct verdichten van het grondpakket naast de fietskoker; - Het leveren en aanbrengen van de wegbekleding in de fietskoker en in de U-bakken; - Het leveren en aanbrengen van opbouw van de sporen op de wegtunnel; - Het aanvullen en correct verdichten van het grondmassief naast de wanden van de U-bakken en fietskoker; - Het leveren en plaatsen van leuningen; - Ondersteuning verlenen bij de A-inspectie en de basiswaterpassing - Het leveren van een volledig en gedetailleerd as-built dossier; - Het onderhoud van de werken gedurende de waarborgperiode. Varianten voor de bekisting de fietskoker en U-bakken zijn niet toegelaten. Afwerking omgeving: - Aanleg, afwerken en aansluiten van de omleidingsweg - Aanleg van omliggende fietsinfrastructuur - Aanleg van nieuwe grachten, wadi’s - Afwerking groen omgeving - Het leveren van een volledig en gedetailleerd as-built dossier; - Het onderhoud van de werken gedurende de waarborgperiode;
Interne identificatiecode: 1