250698-2026 - Mededinging
Nederland – Verhuizingsdiensten – Verhuisdiensten vastgoedpanden
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Verhuisdiensten vastgoedpanden
Beschrijving: De opdracht omvat het coördineren, plannen en uitvoeren van meerdere verhuizingen binnen het vastgoedportfolio van de Gemeente Eindhoven. De opdrachtnemer is verantwoordelijk voor het veilig en efficiënt verplaatsen van meubilair, inventaris, apparatuur, archiefmateriaal en overige inboedel. Hierbij wordt verwacht dat de leverancier beschikt over voldoende materieel, ervaren personeel en een flexibele inzetcapaciteit om meerdere (soms parallel lopende) verhuisprojecten te kunnen uitvoeren. Daarnaast dient de opdrachtnemer te voorzien in een mogelijkheid tot externe opslag of tijdelijke stalling van inboedel op locatie wanneer dit nodig is als gevolg van bijvoorbeeld verbouwingen, herhuisvesting, ruimtegebrek of gefaseerde oplevermomenten. De geraamde waarde van de opdracht bedraagt € 2.100.000,- voor de gehele looptijd van de overeenkomst.
Interne identificatiecode: REO2025-0120
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 98392000 Verhuizingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De opdracht omvat het coördineren, plannen en uitvoeren van meerdere verhuizingen binnen het vastgoedportfolio van de Gemeente Eindhoven. Het gaat hierbij om vastgoedpanden die in de komende jaren verduurzaamd gaan worden, waaronder: - Cultuurpanden - Sportlocaties - Multifunctionele utiliteitsgebouwen De opdraagt bedraagt € 2.100.000 ,- voor de gehele looptijd
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: -