250769-2023 - MededingingNederland-Eindhoven: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
E-depot RHCe
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdracht bestaat uit het leveren, inrichten en beheren van een e-depot en pre-depot als SaaS ten behoeve van het RHCe. Daarnaast wordt binnen de opdracht de migratie van alle documenten inclusief bijbehorende metadata vanuit het huidig e-depot verzorgd. Training aan functioneel beheerders van het RCHe en het beschikbaar stellen van een Archiefportaal vormen ook onderdeel van de opdracht. Er is geen sprake van een samengevoegde opdracht
De overeenkomst gaat in op 1 oktober 2023, met de start van de implementatie. De initiële looptijd gaat in na de oplevering van het e-depot en bedraagt vier jaar, gevolgd door vijf verlengingsopties van elk twee jaar.
RESERVEBANK
Na gunning worden er met de twee hoogst scorende inschrijvers een overeenkomst afgesloten. Aan de best scorende inschrijver wordt de uitvoering van de opdracht toegewezen. De nummer twee in rangorde van de beoordeling neemt plaats op de "reservebank". Hier staat geen financiële vergoeding tegenover.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
E-DEPOT EN PRE-DEPOT ALS SAAS
De opdracht betreft het beschikbaar stellen van de Oplossing als SaaS (Software-as-a-Service) aan het RHCe. Het betreft het leveren, inrichten en beheren van de Oplossing. Het inrichten heeft tot doel om tot een werkende Oplossing te komen. Het beheer heeft tot doel de Oplossing in stand te houden en te voorzien van benodigde aanpassingen, zoals bijvoorbeeld voldoen aan nieuwe wet- en regelgeving.
MIGRATIE HUIDIG E-DEPOT
Binnen de opdracht valt ook de migratie van alle aanwezige documenten en bijbehorende metadata uit het huidig e-depot. Pre-depot documenten vallen buiten scope van de migratie.
TRAINING FUNCTIONEEL BEHEERDERS
De opdrachtnemer traint 2 functioneel beheerders bij het RHCe.
LEVERING ARCHIEFPORTAAL
De opdrachtnemer levert een archiefportaal. Dit biedt toegang voor bezoekers tot de docu-menten in het e-depot. Hiermee kan iedereen documenten doorzoeken en raadplegen, zo lang op deze geen openbaarheidsbeperkingen of andere beperkingen van toepassing zijn. De toegang tot het archiefportaal voorziet in anyplace, anywhere, anytime zoeken door burgers, bedrijven, instellingen en overheden.
BEHEERFASE
Nadat de voorgaande stappen afgerond zijn, start de beheerfase en treedt de SLA in werking.
EXIT STRATEGIE
Hierbij geldt artikel 22 GIBIT, plus enkele aanvullende bepalingen.