25093-2023 - ResultaatNederland-Utrecht: Reparatie en onderhoud van brandblusinstallaties
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Onderhoud en beheer brandveiligheidsinstallaties
Referentienummer: 18799
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
50413200 Reparatie en onderhoud van brandblusinstallaties
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdracht omvat het uitvoeren van de beheer en onderhoudswerkzaamheden van de brandveiligheidsinstallaties met daarbij optionele vervangingswerkzaamheden. Voor verdere uitwerking hiervan zie Bijlage 10 Programma van eisen. Daarnaast maakt de eventuele storingsopvolging, het reparatie- en mutatieonderhoud ook onderdeel uit van deze opdracht.
Onder deze brandveiligheidsinstallaties vallen de volgende 5 primaire installatiedelen:
• Sprinklerinstallatie;
• Brandmeldinstallatie;
• Ontruimingsalarminstallatie;
• Overdrukinstallatie;
• Blusgasinstallatie.
De werkzaamheden worden uitgevoerd op het hoofdkantoor van de provincie Utrecht gelegen aan de Archimedeslaan 6 te Utrecht.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De omvang van de opdracht betreft het onderhoud en beheer van de brandveiligheidsinstallaties, waarvan de diverse onderdelen in paragraaf 2.4 van de leidraad zijn omschreven. Naast het reguliere onderhoud van de installaties zullen er optioneel diverse vervangingswerkzaamheden dienen uitgevoerd te worden, zoals omschreven in par. 2.5. Het totale aantal bruto vloeroppervlak van het gebouw bedraagt 46.884 m2. Voor detailinformatie over de onderhoud en beheerwerkzaamheden wordt verder verwezen naar Bijlage 10 Programma van eisen.