251038-2025 - Resultaat
Nederland – Herstellen van wegen – Groot onderhoud verhardingen 2025-2028
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Groot onderhoud verhardingen 2025-2028
Beschrijving: De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: - het aanbrengen van bitumineuze verhardingen in het kader van groot en / of klein onderhoud; - onderhoud elementenverharding zoals straatwerk (betonstraatstenen, straatbakstenen en natuursteenverharding), herstellen / aanbrengen trottoir- en opsluitbanden en aanbrengen grasbetonstenen; - op hoogte stellen putranden, kolken en/of straatpotten; - het verwijderen en aanbrengen bebording; - het aanbrengen van markering; - het aanbrengen, instandhouden en verwijderen van verkeersmaatregelen; - het verrichten van bijkomende werkzaamheden. De omzetverwachting voor het planmatig onderhoud bedraagt circa € 1.000.000,- exclusief omzetbelasting per jaar voor de duur van het contract inclusief verlengingen. De verwachte omzet voor projecten uit het MIP bedraagt ca. 3.000.000 euro in totaal.
Interne identificatiecode: Z.1240416
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233142 Herstellen van wegen
Aanvullende classificatie (cpv): 45233141 Wegenonderhoud
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: 1 Groot onderhoud verhardingen
Beschrijving: Conform hoofdopdracht zie hoofdopdracht.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging