2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding 'Inhuur groen- en facilitairmedewerkers'
Beschrijving: Om aan de toenemende vraag naar deze dienstverlening te voldoen, heeft Avres behoefte aan flexibele en deskundige ondersteuning op het gebied van groenbeheer en schoonmaakwerkzaamheden. Momenteel wordt een deel van deze werkzaamheden uitgevoerd door interne medewerkers en via bestaande contracten met externe leveranciers. De huidige contracten lopen echter af en er is behoefte aan een nieuwe, structurele oplossing voor de inhuur van groen- en facilitairmedewerkers onder schaal 6. Perceel 1: Inhuur groenspecialisten Avres raamt de totale waarde van de Opdracht op € 450.000,- exclusief btw, inclusief optiejaren, en wordt gemaximeerd op dit bedrag. Inhoudende dat Avres zijn totaliteit Nadere Opdrachten met een totale waarde van € 450.000,- exclusief btw via de Raamovereenkomsten mag verstrekken. Perceel 2: Inhuur schoonmaakspecialisten Avres raamt de totale waarde van de Opdracht op € 1.000.000,- exclusief btw, inclusief optiejaren, en wordt gemaximeerd op dit bedrag. Inhoudende dat Avres zijn totaliteit Nadere Opdrachten met een totale waarde van € 1.000.000,- exclusief btw via de Raamovereenkomsten mag verstrekken.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1. Inhuur groenmedewerkers
Beschrijving: Ondersteuning bij het onderhouden van openbaar groen, plantsoenen en recreatiegebieden (zie hiervoor bijlage 7 functieprofielen).
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Nvt.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2. Inhuur facilitairmedewerkers
Beschrijving: Uitvoering van reguliere en specialistische schoonmaakwerkzaamheden binnen gemeentelijke panden en andere aangewezen locaties (zie hiervoor bijlage 7 functieprofielen).
Interne identificatiecode: 2