2. Procedure
Procedure
Titel: Realisatie zonneweide rwzi Utrecht
Beschrijving: Door de renovatie van de rioolwaterzuiveringsinstallatie (rwzi) Utrecht, is er een groot stuk land vrijgekomen. Om te voldoen aan de klimaatdoelstellingen van het bestuur, is HDSR voornemens om een zonneweide te realiseren op het vrijgekomen terrein. Hiervoor zoeken wij een partij die het technisch ontwerp kan opstellen, de benodigde zonnepanelen kan leveren en installeren en de benodigde middenspanning trafo kan realiseren. Het definitief ontwerp omvat in totaal 7.676 panelen. 2.500.000
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 09332000 Zonne-energie-installatie
Aanvullende classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Zonneweide rwzi Utrecht
Beschrijving: Ontwerp van de installatie en levering en installatie van de benodigde panelen voor de zonneweide rwzi Utrecht inclusief beheer en onderhoud voor 60 maanden met optie voor verlenging van 3 keer 5 jaar. 4.000.000
Interne identificatiecode: 1