251401-2023 - ResultaatNederland-Ede: Postdiensten
Sociale en andere specifieke diensten – overheidsopdrachten
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Postdienstverlening gemeenten Ede en Barneveld
Referentienummer: I210800002
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
64110000 Postdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
De gemeente Ede wil met een Europese openbare procedure maximaal één opdrachtnemer contracteren voor de distributie en bezorging van brieven en pakketten vanuit haal en brenglocatie Driehoek 28, 6711 DJ Ede en Raadhuisplein 2, 3771 ER Barneveld. Behalve print- en drukwerk, dit wordt rechtstreeks verstuurd vanuit de drukkerij Rietveldenweg 60, 5222 AS 's-Hertogenbosch. Opdrachtnemer dient brieven en pakketten daar op te halen.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
470.000,- per jaar over beide gemeenten