251415-2024 - Resultaat
België – Softwareprogrammering en -advies – GDPR tool en ondersteuning
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: GDPR tool en ondersteuning
Beschrijving: Het belangrijkste deel van de opdracht bestaat uit het ter beschikking stellen van een GDPR tool, bijkomend is dan de ondersteuning/consultancy indien we die nodig hebben en een bijkomende prijsvoorziening voor de verzelfstandigde entiteiten.
Interne identificatiecode: Provincie Antwerpen-DAB23/01-F02__2
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72200000 Softwareprogrammering en -advies
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1