Het beschikbaar stellen van een Onderwijscatalogus die past bij flexibel onderwijs
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De opdracht betreft een nieuwe onderwijscatalogus inclusief implementatie en het beheer & onderhoud voor genoemde opleidingen van het Summa College. Het aantal studenten bedraagt bij aanvang van de overeenkomst ca. 17.000. Het aantal medewerkers bedraagt circa 1.700 (ca. 1.500 fte). Deze aantallen kunnen, mede onder invloed van het aantal studenten, in de loop van de contractperiode fluctueren. De studentenaantallen zoals 2x per jaar vastgesteld (februari- en oktober tellingen) door Dienst Uitvoering Onderwijs (DUO) zijn leidend.