Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 55520000 Cateringdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 55500000 Kantine- en cateringdiensten
Plaats van uitvoering
Postadres: Hallepoortlaan 27
Stad: Brussel
Postcode: 1060