Levering en installatie van laboratoriumapparatuur chemie/immunochemie inclusief pre- en post- analytisch systeem, Soft-en hardware, bijhorende reagentia, consumables en onderhoud
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Deze opdracht betreft een overeenkomst voor levering, installatie en implementatie van laboratoriumapparatuur chemie/immunochemie inclusief geautomatiseerd en gekoppeld pre- en post-analytisch systeem en bijkomende randapparatuur, bijhorende reagentia, consumables en onderhoud.
Tevens zit verwachten wij ondersteunende en aanvullende software programma’s om optimaal gebruik te kunnen maken van het aangeleverde systeem met optimale support service.
Inlichtingen over middelen van de Europese Unie De aanbesteding houdt verband met een project en/of een programma dat met middelen van de EU wordt gefinancierd: neen