252039-2026 - Resultaat
Nederland – Medische hulpmiddelen – Hulpmiddelen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Hulpmiddelen
Beschrijving: Middels deze Europese aanbesteding wenst de opdrachtgever twee partijen te selecteren om individueel een overeenkomst mee af te sluiten voor: • De levering en inname van de hulpmiddelen: de hulpmiddelen worden in bruikleen of in eigendom (losse woonvoorzieningen) verstrekt; • Het aanpassen van de hulpmiddelen aan de beperkingen/kenmerken van de gebruiker •Het onderhoud aan de hulpmiddelen; •De service aan de hulpmiddelen. Het totale uitstaande hulpmiddelen bestand bestaat uit afgerond 1660 hulpmiddelen.
Interne identificatiecode: K011188
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33196000 Medische hulpmiddelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De overeenkomst heeft een vaste looptijd van vier (4) jaar. De vaste looptijd van de overeenkomst eindigt op 30-06-2030. De overeenkomst kan drie (3) keer worden verlengd voor de duur van één (1) jaar. De overeenkomst eindigt van rechtswege na de laatste verlenging (30-06-2033) of bij het bereiken van de maximale omvang zoals hieronder vermeld. Er is sprake van stilzwijgende verlenging.