2. Procedure
Procedure
Titel: Aankondiging vrijwillige transparantie low-code platform
Beschrijving: Het low-code platform van Mendix voor het bouwen/ontwikkelen van applicaties. € 2.500.000
Interne identificatiecode: A24-103934
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Low-code platform van Mendix. € 2.500.000
Interne identificatiecode: 1