253487-2024 - Resultaat
Nederland – Plaatsing van personeel – DAS 140391 Gegunde opdrachten jaar 4
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: DAS 140391 Gegunde opdrachten jaar 4
Beschrijving: IUC-RIVM heeft een Dynamisch Aankoop Systeem (DAS) ingesteld voor specialistische inhuur. Het DAS omvat de kwalificaties Veldonderzoekers Milieukwaliteit (1), Hoogopgeleide starters (2), Kwaliteits- en veiligheidsexperts (3) en Deskundigen op het gebied van veiligheids-/blootstellingsbeoordeling (4). Deze publicatie betreft de gegunde opdrachten in de periode 1.2.2023 - 31.1.2024.
Eerdere aankondiging: 609849-2019
Eerdere aankondiging: 124393-2020
Eerdere aankondiging: 404558-2022
Eerdere aankondiging: 128088-2023
Eerdere aankondiging: 142368-2023
Interne identificatiecode: 140391
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79610000 Plaatsing van personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000