2. Procedure
Procedure
Titel: Headhunting non C-level 2026-2030 in 9 loten
Beschrijving: Headhunting non C-level 2026-2030 in 9 loten - Het voorwerp van de opdracht bestaat erin een beroep te doen op selectiebureaus (headhunters) om functies van hogere kaderleden en/of experten (non C- level) in te vullen binnen alle entiteiten van de NMBS (met inbegrip van Ypto), als aanvulling op de rekrutering die de NMBS zelf uitvoert. Binnen de NMBS komt dit overeen met de klassen NRP (New Reward Plan) 2 tot en met 7.De opdracht is opgedeeld in verschillende loten. Op het moment dat zij hun aanvraag tot deelneming indienen, moeten de selectiebureaus (headhunters) aangeven voor welke loten zij hun interesse kenbaar maken. Elk lot komt overeen met één profielcategorie. Lot 1: finance / Lot 2: ingenieur / Lot 3: human resources / Lot 4: IT, data en cyberbeveiliging / Lot 5: supply chain, logistiek en procurement / Lot 6: marketing, sales, communicatie & customer service / Lot 7: juridisch / Lot 8: veiligheid, verkeer en mobiliteit / Lot 9: senior management, change management en andere leidinggevende functies
Interne identificatiecode: WS3052506434
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79611000 Diensten voor sollicitatiebegeleiding
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: WS3052506434 - 1
Beschrijving: Headhunting non C-level 2026-2030 in 9 loten - Het voorwerp van de opdracht bestaat erin een beroep te doen op selectiebureaus (headhunters) om functies van hogere kaderleden en/of experten (non C- level) in te vullen binnen alle entiteiten van de NMBS (met inbegrip van Ypto), als aanvulling op de rekrutering die de NMBS zelf uitvoert. Binnen de NMBS komt dit overeen met de klassen NRP (New Reward Plan) 2 tot en met 7.De opdracht is opgedeeld in verschillende loten. Op het moment dat zij hun aanvraag tot deelneming indienen, moeten de selectiebureaus (headhunters) aangeven voor welke loten zij hun interesse kenbaar maken. Elk lot komt overeen met één profielcategorie. Lot 1: finance / Lot 2: ingenieur / Lot 3: human resources / Lot 4: IT, data en cyberbeveiliging / Lot 5: supply chain, logistiek en procurement / Lot 6: marketing, sales, communicatie & customer service / Lot 7: juridisch / Lot 8: veiligheid, verkeer en mobiliteit / Lot 9: senior management, change management en andere leidinggevende functies / Het volledige overzicht van de percelen wordt in het bestek meegegeven.
Interne identificatiecode: 1