See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop 2 vrachtwagens 12 ton voor evenementen
Beschrijving: Het lokaal bestuur wenst over te gaan tot de aankoop van 2 vrachtwagens voor het team evenementen. Een opleiding dient voorzien te zijn en mee inbegrepen te zijn in de prijs. Bovendien dienen alle nodige documenten zoals bedieningshandleiding, onderdelenboek en schema's meegeleverd te worden. De vrachtwagens dienen eveneens bij moment van levering goedgekeurd te zijn door de technische controle. Het voertuig dient geleverd te worden met een typegoedkeuring (inclusief COC). Na het indienen van de offertes zal elke inschrijver een demo verzorgen met een voertuig volgens inschrijving
Interne identificatiecode: PPP02P-2400/6082/2025-495
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34100000 Motorvoertuigen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025-495_1