25371-2025 - Mededinging
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Handhavingsapplicatie
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Handhavingsapplicatie
Beschrijving: HLTsamen is belast met de toezicht en handhaving van de leefbaarheid in de openbare ruimte. Bij de uitvoering van deze taak maken de handhavers gebruik van handhavingssoftware. Met deze handhavingssoftware wordt ervoor gezorgd dat wet- en regelgeving in de openbare ruimte wordt nageleefd, zoals de Algemene Plaatselijke Verordening, evenementenregels, overlast en de wet Mulder. De opdracht heeft betrekking op het leveren, implementeren en ondersteunen van een handhavingsapplicatie. Voor zowel het werk van de boa’s als het werk van de juristen die de bestuursrechtelijke handhaving voor de boa’s verzorgen. Zie het aanbestedingsdocument voor meer informatie. Zie voor de scope en overige informatie het aanbestedingsdocument.
Interne identificatiecode: HLT 202401 PRJ-2400019
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: HLTsamen is belast met de toezicht en handhaving van de leefbaarheid in de openbare ruimte. Bij de uitvoering van deze taak maken de handhavers gebruik van handhavingssoftware. Met deze handhavingssoftware wordt ervoor gezorgd dat wet- en regelgeving in de openbare ruimte wordt nageleefd, zoals de Algemene Plaatselijke Verordening, evenementenregels, overlast en de wet Mulder. De opdracht heeft betrekking op het leveren, implementeren en ondersteunen van een handhavingsapplicatie. Voor zowel het werk van de boa’s als het werk van de juristen die de bestuursrechtelijke handhaving voor de boa’s verzorgen. Voor meer informatie zie het aanbestedingsdocument. Zie voor de scope en overige informatie het aanbestedingsdocument
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Niet van toepassing.