2. Procedure
Procedure
Titel: Reinigen kolken en lijngoten
Beschrijving: Reinigen en onderhouden van het systeem van kolken en lijngoten op een zodanige wijze dat er geen verstoppingen of verstoringen optreden als gevolg van groenafval (onder andere blad en bloesem) Totale systeem van kolken en lijngoten binnen de gemeente, waarbij drie jaarrondes uitgevoerd dienen te worden
Interne identificatiecode: 2026-9612-BU
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90640000 Diensten voor het reinigen en leeghalen van kolken
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging van de opdracht