See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: WFSP-43571-2566 Exotenbestrijding
Beschrijving: - Handmatig bestrijden en eliminatie van invasieve exotische waterplanten; - Machinaal bestrijden en eliminatie van invasieve exotische waterplanten (incidenteel).
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77000000 Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
Aanvullende classificatie (cpv): 71421000 Landschaps- en tuinaanlegdiensten, 77312000 Diensten voor het wieden van onkruid, 77313000 Parkonderhoud, 90721100 Diensten voor landschapsbescherming
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Rayon 14
Beschrijving: Handmatig bestrijden en eliminatie van invasieve exotische waterplanten Perceel 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Rayon 16
Beschrijving: Handmatig bestrijden en eliminatie van invasieve exotische waterplanten; Perceel 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Rayon 18
Beschrijving: Handmatig bestrijden en eliminatie van invasieve exotische waterplanten; Perceel 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Rayon 26
Beschrijving: Handmatig bestrijden en eliminatie van invasieve exotische waterplanten; Perceel 4
Perceel: LOT-0005
Titel: Rayon 27
Beschrijving: Handmatig bestrijden en eliminatie van invasieve exotische waterplanten; Perceel 5
Perceel: LOT-0006
Titel: Rayon 28
Beschrijving: Handmatig bestrijden en eliminatie van invasieve exotische waterplanten; Perceel 6
Perceel: LOT-0007
Titel: Rayon 37
Beschrijving: Handmatig bestrijden en eliminatie van invasieve exotische waterplanten; Perceel 7