2. Procedure
Procedure
Titel: ICT hardware met bijbehorende dienstverlening
Beschrijving: Stichting Talentis (Talentis) wil middels een Openbare Europese Aanbesteding een leverancier contracteren voor de levering van ICT hardware met bijbehorende dienstverlening. Ter vervanging en aanvulling van de ICT hardware wordt voor de contractperiode van vier jaar voor de scholen van Talentis via de leverancier ICT hardware ingekocht.
Interne identificatiecode: KQPN/2025/20
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30213000 Personal computers
Aanvullende classificatie (cpv): 30231300 Beeldschermen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Stichting Talentis (Talentis) wil middels een Openbare Europese Aanbesteding een leverancier contracteren voor de levering van ICT hardware met bijbehorende dienstverlening aan haar scholen Ter vervanging en aanvulling van de ICT hardware wordt voor de contractperiode van vier jaar voor de scholen van Talentis via de leverancier ICT hardware ingekocht.
Interne identificatiecode: 1