2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop van servers type Power PC Enterprise en Power PC Scale-Out, toekomstige evolutie-elementen, onderhoud en bijbehorende professionele diensten
Beschrijving: Aankoop van servers type Power PC Enterprise en Power PC Scale-Out, toekomstige evolutie-elementen, onderhoud en bijbehorende professionele diensten
Interne identificatiecode: T2023.012
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: T2023.012 - 1
Interne identificatiecode: 1