2. Procedure
Procedure
Titel: Levering van hardware
Beschrijving: Middels deze aanbesteding wordt een vaste partner gezocht voor het leveren van hardware op de diverse locaties van NMVW. Om werkzaamheden goed uit te kunnen voeren is behoefte aan diverse soorten hardware. Enerzijds betreft dit monitoren en dockingstations op de kantoorlocaties, anderzijds betreft dit in bruikleen uitgegeven hardware per medewerker. In de afgelopen jaren is er gemiddeld voor € 80.000,- tot € 100.000,- exclusief BTW besteed aan de aanschaf van hardware en bijbehorende randapparatuur.
Interne identificatiecode: TN464178
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur
Aanvullende classificatie (cpv): 30213200 Tablet-pc's, 32250000 Mobiele telefoons
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Levering van hardware Er is maar één perceel, dus dit is gelijk aan de hoofd opdracht.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging