Looptijd van de opdracht, de raamovereenkomst of het dynamische aankoopsysteem Aanvang: 01/04/2023Einde: 04/03/2024
Deze opdracht kan worden verlengd: ja
Beschrijving van verlengingen:
Optie: de Opdrachtgever wenst de mogelijkheid de Overeenkomst te verlengen met telkens een periode van 11 maanden, dit tot einde gebruik van de locatie als opvanglocatie. Mocht blijken dat de locatie niet meer noodzakelijk is als opvanglocatie heeft de Opdrachtgever het recht de Overeenkomst met een 3-maandelijkse opzegtermijn te ontbinden.