2. Procedure
Procedure
Titel: Het uitvoeren van transport van nat zuiveringsslib van en naar rioolwaterzuiveringsinstallaties (vervoeren van rioolwater, etc.) en overige werkzaamheden (o.a. leegzuigen zandvangers, vetputten,etc.) en calamiteiten.
Beschrijving: Deze tender betreft de Europees openbare aanbesteding voor het uitvoeren van transport van nat zuiveringsslib van en naar rioolwaterzuiveringsinstallaties (en het vervoer van rioolwater, etc.) en overige werkzaamheden (o.a. leegzuigen zandvangers, vetputten, etc.) en calamiteiten voor waterschap Scheldestromen, hierna te noemen de aanbestedende dienst. Beschrijving van de aanbestedende dienst: Waterschap Scheldestromen is een overheidsorganisatie met als taken de zorg voor de waterkering en het integraal waterbeheer (watersysteem en zuiveren van afvalwater). Ook de zorg voor de wegen in het buitengebied valt onder de verantwoordelijkheid van het waterschap. Het waterschap staat onder leiding van de algemene vergadering en de dagelijkse beslissingen worden genomen door het dagelijks bestuur. De ambtelijke organisatie staat onder leiding van de secretaris directeur. Het beheersgebied van waterschap Scheldestromen betreft het gebied van de Provincie Zeeland met een oppervlakte van 190.273 hectare, waar 381.000 mensen wonen. De hoofdvestigingen van waterschap Scheldestromen zijn de kantoren in Middelburg en Terneuzen. In totaal werken er ongeveer 460 mensen bij waterschap Scheldestromen. Voor meer informatie over de aanbestedende dienst willen wij u verwijzen naar www.scheldestromen.nl Beschrijving en doel van de aanbesteding Eén van de taken van waterschap Scheldestromen is de zuivering van rioolwater. Waterschap Scheldestromen beheert daartoe rioolwaterzuiveringsinstallaties (rwzi's). Bij de zuivering van rioolwater wordt het restproduct vloeibaar zuiveringsslib gevormd. Het zuiveringsslib wordt vervolgens naar drie (3) hoofdrioolwaterzuiveringsinstallaties getransporteerd, waar het slib wordt vergist en ontwaterd. Voor het transport van de rioolwaterzuiveringsinstallatie naar de hoofdrioolwaterzuiveringsinstallatie wil de aanbestedende dienst raamovereenkomsten afsluiten. De aanbestedende dienst is voornemens om één (1) raamovereenkomst af te sluiten voor het vervoeren van nat zuiveringsslib van en naar rioolwaterzuiveringsinstallaties (en het vervoer van rioolwater, etc.) en overige werkzaamheden (o.a. leegzuigen zandvangers, vetputten, etc.) en calamiteiten. De raamovereenkomst heeft een looptijd van twee (2) jaar, waarbij de aanbestedende dienst de mogelijkheid heeft om de overeenkomst, tegen dezelfde voorwaarden, maximaal twee (2) keer een (1)jaar te verlengen. De beoogde ingangsdatum van de nieuwe overeenkomst is 1 januari 2024.
Interne identificatiecode: Z23.000426 / 2023017263
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Het uitvoeren van transport van nat zuiveringsslib van en naar rioolwaterzuiveringsinstallaties (vervoeren van rioolwater,etc.) en overige werkzaamheden (o.a.leegzuigen zandvangers, etc.).
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90513700 Diensten voor het vervoeren van slib
5. Perceel
Perceel: LOT-0000