2. Procedure
Procedure
Titel: Medische Adviesdiensten
Beschrijving: De Opdracht omvat het leveren van medische adviesdiensten bij de uitvoering van de rechtspositie (deels gelinkt aan letselschade) en in uitzonderlijke gevallen het beoordelen van declaraties van medische kosten. De omvang is gespecificeerd in de type dienstverlening die de Politie verlangt van Opdrachtnemer. De exacte omvang is te vinden in de Inschrijvingsleidraad in hoofdstuk 1.
Interne identificatiecode: VZ0012
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85000000 Gezondheidszorg en maatschappelijk werk
Aanvullende classificatie (cpv): 85312320 Diensten voor adviesverlening
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1: gehele opdracht
Beschrijving: Er wordt geen gebruik gemaakt van een perceelindeling. De opdracht opsplitsen in percelen is voor de Politie ongewenst. Daarnaast is uit de marktconsultatie gebleken dat er in de markt voldoende marktpartijen actief zijn die de Opdracht als geheel kunnen uitvoeren.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De Politie is voornemens over te gaan tot het sluiten van een Raamovereenkomst met een looptijd van twee (2) jaar, met optie tot verlenging van één (1) maal twee (2) jaar. De verwachte ingangsdatum van de overeenkomst is 1 juni 2026.