254570-2026 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Nederland – Diensten voor het organiseren van evenementen – Vrijwillige transparantie organisatie landelijk evenement 2026 gemeente Land van Cuijk
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Vrijwillige transparantie organisatie landelijk evenement 2026 gemeente Land van Cuijk
Beschrijving: De gemeente Land van Cuijk is voornemens de opdracht voor de organisatie van de landelijke Sinterklaasintocht 2026 te gunnen via een procedure van vrijwillige transparantie. Met deze publicatie wordt – conform de jurisprudentie en de artikelen 2.32 tot en met 2.37 van de Aanbestedingswet 2012 – gemotiveerd waarom in dit specifieke geval wordt afgeweken van een reguliere (Europese) aanbestedingsprocedure. 500.000
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79952000 Diensten voor het organiseren van evenementen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Vrijwillige transparantie inzake Organisatie landelijke Sinterklaas intocht 2026
Interne identificatiecode: 1