Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30210000 Machines voor dataprocessing (hardware)
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Agglomeratie Haarlem (NL324)
Land: Nederland
Waarde
Geraamde waarde exclusief btw: 300 000,00 EUR