254719-2024 - Mededinging
België – Brandstoffen – Raamovereenkomst voor de aankoop van brandstof in bulk gasolie voor verwarming
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor de aankoop van brandstof in bulk gasolie voor verwarming
Beschrijving: Deze opdracht heeft als voorwerp het sluiten van een raamovereenkomst, met één opdrachtnemer per perceel, voor 48 maanden, voor het leveren van brandstof in bulk gasolie voor verwarming aan het Heilig Hartziekenhuis Mol.
Interne identificatiecode: PPP0A0-80/4018/HHM/2024/RE/03_brandstof
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 09100000 Brandstoffen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: De opdracht betreft het leveren van gasolie extra voor verwarming. De geleverde brandstof dient te voldoen aan de wettelijke normen. De leveringen geschieden conform de geldende reglementeringen. Men stelt alles in het werk om morsen te voorkomen. Gemorste vloeistof moet door de leverancier met aangepaste middelen verwijderd worden. Het Heilig Hartziekenhuis Mol heeft steeds het recht analyses te laten uitvoeren. Bij overeenstemming met de karakteristieken zijn de kosten hiervan ten laste van het Heilig Hartziekenhuis Mol. In het andere geval zijn de kosten ten laste van de leverancier, en dient de volledige voorraad door toedoen en op kosten van de leverancier leeggetrokken, gereinigd en terug gevuld te worden met goede brandstof die beantwoordt aan de normen. In de winterperiode dient de brandstof aangeleverd te worden met aangepaste, en reeds toegevoegde, anti-stollingsproducten. De te leveren brandstof dient vrij van water, zand, zuren en alle andere verontreinigingen te zijn. De vrachtwagens die ingezet worden voor het uitvoeren van de leveringen voldoen aan de recentste Euronormen. De brandstof moet ten alle tijde beantwoorden aan de wettelijke normen zoals bepaald in art. 2 van het KB van 3 juli 2018 betreffende de benamingen en de kenmerken van de gasolie bestemd voor verwarming. (NBN-EN 590).
Interne identificatiecode: HHM/2024/RE/03_brandstof