254794-2023 - ResultaatNederland-Veghel: Computerapparatuur
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
NU Quadraam - Apple Desktops
Referentienummer: T33441
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
30230000 Computerapparatuur
II.1.4.
Korte beschrijving
Het betreft hier een opdracht voor de levering van Apple desktops ten behoeve van Stichting Quadraam.
Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS ICT - Apple devices.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding