Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Onderhoud openbaar groen Pijnacker-Nootdorp - Kerndeel Delfgauw (voorbehouden aan SW-bedrijven)
Referentienummer: 1357084-SW
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdracht betreft het regulier groenonderhoud binnen de gemeente Pijnacker-Nootdorp van het Kerndeel Delfgauw. Deze opdracht is voorbehouden aan SW-bedrijven.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie bestek.