255144-2023 - MededingingNederland-Uden: Afvalverzameling en –verwerking
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Afvoer en verwerking afvalstromen en beheer milieustraat
Referentienummer: BIZOB-2022-MAA-RPU-00886
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
90510000 Afvalverzameling en –verwerking
II.1.4.
Korte beschrijving
De te vervullen dienst betreft het beheren van de milieustraat in Uden en het afvoeren en (laten) verwerken van de diverse afstromen die worden ingezameld op de milieustraat.
De dienstverlening is te verdelen in onderstaande aspecten:
- transport
- overslag (eventueel)
- verwerking
- detachering personeel
De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van minimaal 2 jaar en maximaal 4 jaar. De ingangsdatum van de overeenkomst is 1 november 2023.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval, 90510000 Afvalverzameling en –verwerking
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding