2. Procedure
Procedure
Titel: Ontwikkellocatie Sportvelden Schellinkhout
Beschrijving: In Schellinkhout heeft de gemeente Drechterland besloten om op de voormalige sportvelden woningen te realiseren. Met als doel om aan een brede vraag uit de gemeente invulling te kunnen geven: betaalbare woningen voor eigen jeugd, de mogelijkheid voor ouderen om kleiner te wonen, maar ook voor gezinnen die een passende woning zoeken. De gemeente Drechterland is als Aanbestedende dienst op zoek naar het beste plan voor de ontwikkeling van woningbouw in Schellinkhout (sportveld). De gemeente heeft al veel voorwerk verricht en de grenzen van de ontwikkeling gedefinieerd. De gemeente is op zoek naar de koper/ontwikkelaar die op korte termijn aan de slag kan gaan met de verdere invulling van het plangebied. U wordt uitgenodigd deel te nemen aan deze aanbesteding om te komen tot realisatie van 34 woningen binnen de door de gemeente gestelde randvoorwaarden. Wij bieden u de kans om met creatieve ideeën te komen voor de ontwikkeling van deze plek. Wij dagen u uit om onze ambities (zie 1.4) wa 2375000
Interne identificatiecode: 840142
Type procedure: Niet-openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Selectiefase en Gunningsfase
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45210000 Bouwen van gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Ontwikkellocatie sportvelden Schellinkhout
Beschrijving: In Schellinkhout heeft de gemeente Drechterland besloten om op de voormalige sportvelden woningen te realiseren. Met als doel om aan een brede vraag uit de gemeente invulling te kunnen geven: betaalbare woningen voor eigen jeugd, de mogelijkheid voor ouderen om kleiner te wonen, maar ook voor gezinnen die een passende woning zoeken. De gemeente Drechterland is als Aanbestedende dienst op zoek naar het beste plan voor de ontwikkeling van woningbouw in Schellinkhout (sportveld). De gemeente heeft al veel voorwerk verricht en de grenzen van de ontwikkeling gedefinieerd. De gemeente is op zoek naar de koper/ontwikkelaar die op korte termijn aan de slag kan gaan met de verdere invulling van het plangebied. 2375000
Interne identificatiecode: 1