Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land
Algemene informatie
Aanbestedingsproject dat niet uit EU-fondsen wordt gefinancierd