25553-2025 - Mededinging
België – Informaticadiensten – DIBS 2.0
Vooraankondiging of periodieke indicatieve aankondiging gebruikt als oproep tot mededinging – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: DIBS 2.0
Beschrijving: Deze opdracht betreft een raamovereenkomst met één dienstverlener voor de aankoop en onderhoud van een software-beheerpakket voor de Groendienst van de Stad Gent.
Interne identificatiecode: District09-G000976
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72500000 Informaticadiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: District09-G000976 - 1