2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst aankoop van ijzerwaren 2025 - 2028
Beschrijving: Raamovereenkomst aankoop van ijzerwaren 2025 - 2028
Interne identificatiecode: PPP0IG-9146/5197/2024/9146
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44316000 IJzerwaren
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024/9146_1