2. Procedure
Procedure
Titel: Afvoeren en verwerken van reststoffen
Beschrijving: Afvoeren en verwerken van reststoffen voor meerdere locaties van TNO 340.000 per jaar
Interne identificatiecode: 2023 FPL/INK 49
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Opdracht bestaat uit 1 perceel. De raming van het inkoopvolume wordt gebaseerd op het inkoopvolume van 2022 inzake het afvoeren en verwerken van reststoffen, zijnde 430.000 kilogram reststoffen, onder te verdelen in: Reststoffen regulier: 360.000 kilogram; Gevaarlijke reststoffen: 70.000 kilogram.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Mogelijkheid de opdracht te verlengen met 2 x1 jaar.