Soort aanbestedende dienst Publiekrechtelijke instelling
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Gebouwgebonden installaties
Referentienummer: 46838
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 50700000 Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen
II.1.4.
Korte beschrijving
De aanbestedende dienst wenst één dienstverlener te contracteren die verantwoordelijk is voor het instandhouden van de gebouwgebonden installaties op diverse locaties van Waterschap De Dommel, zoals het hoofdkantoor, gemalen, gebouwen op de rioolwaterzuiveringsinstallaties.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Inlichtingen over middelen van de Europese Unie De aanbesteding houdt verband met een project en/of een programma dat met middelen van de EU wordt gefinancierd: neen