25625-2026 - Mededinging
België – Boringen – Grond- en grondwateronderzoek
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten - Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Grond- en grondwateronderzoek
Beschrijving: Het voorwerp van de opdracht is het sluiten van raamovereenkomsten met bedrijven die kunnen instaan voor het boren en plaatsen van peilbuizen, het nemen en analyseren van waterstalen en het uitvoeren van geotechnische- (sonderingen), infiltratieproeven en bemalingsstudies.
Interne identificatiecode: FLU25D007
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Aanvullende aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 76300000 Boringen
Aanvullende classificatie (cpv): 45111250 Uitvoering van bodemonderzoek, 71351500 Bodemonderzoeksdiensten, 45120000 Uitvoeren van proefboringen, 71332000 Geotechnische diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: FLU25D007 - 1
Interne identificatiecode: 1