Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85323000 Diensten voor maatschappelijke gezondheidszorg
Aanvullende classificatie (cpv): 85312310 Diensten voor begeleiding
Opties:
Beschrijving van de opties: Geen.
Plaats van uitvoering
Land: Nederland