256461-2025 - Resultaat
Nederland – Gezondheidszorg en maatschappelijk werk – Logeerzorg (onderdeel van respijtzorg)
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Logeerzorg (onderdeel van respijtzorg)
Beschrijving: De opdracht omvat het leveren van logeerzorg, onderdeel van respijtzorg, voor inwoners van de gemeente Apeldoorn. Door middel van respijtzorg wordt de mantelzorger ontlast; logeerzorg is hier een belangrijk onderdeel van. In verband met de nabijheid van zorgverlening tot de mantelzorger en de continuering van de reeds geboden zorg, dient de logeerzorg in de gemeente Apeldoorn te worden geboden. Deze opdracht heeft een geraamde waarde van € 780.000 exclusief btw. De opdrachtwaarde over de totale looptijd van de raamovereenkomst wordt gemaximeerd op € 1.050.000 exclusief btw.
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De gemeente volgt voor de aanbesteding een procedure voor sociale en andere specifieke diensten met Europese aankondiging als bedoeld in artikel 2.38 van de Aanbestedingswet 2012.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85000000 Gezondheidszorg en maatschappelijk werk
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De opdracht omvat het leveren van logeerzorg, onderdeel van respijtzorg, voor inwoners van de gemeente Apeldoorn. Door middel van respijtzorg wordt de mantelzorger ontlast; logeerzorg is hier een belangrijk onderdeel van. In verband met de nabijheid van zorgverlening tot de mantelzorger en de continuering van de reeds geboden zorg, dient de logeerzorg in de gemeente Apeldoorn te worden geboden. De opdracht heeft een geraamde waarde van € 780.000 exclusief btw. De opdrachtwaarde over de totale looptijd van de raamovereenkomst wordt gemaximeerd op € 1.050.000 exclusief btw.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging van de raamovereenkomst.