256592-2024 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Test- en Integratiemanager Programma Beweegbare Bruggen en Sluizen - Cluster SO
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Test- en Integratiemanager Programma Beweegbare Bruggen en Sluizen - Cluster SO
Beschrijving: Jij bent van bouwen aan de mooiste stad van Nederland. In deze stad zijn bruggen en sluizen belangrijke knooppunten voor weg- en waterverkeer. Bovendien maken deze civiele kunstwerken Rotterdam de iconische stad die ze is. Samen met jou zorgen we voor aantoonbaar veilige en toekomstbestendige objecten.
Interne identificatiecode: 6-D-03959-24b
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000