2. Procedure
Procedure
Titel: Huisvesting University College Groningen (UCG)
Beschrijving: De opdracht bestaat uit een integrale bouwteam- en uitvoeringsopdracht inclusief de sloop van een gedeelte van het bestaande gebouw. Het totaal zal circa 5.000 m2 bvo beslaan (ca. 3.900m2 bestaand (renovatie) en ca. 1.100m2 uitbreiding). ca. 3.900m2 renovatie en ca. 1.100m2 uitbreiding
Type procedure: Concurrentiegerichte dialoog
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45111000 Sloopwerkzaamheden, bouwrijp maken en ruimen van bouwterreinen, 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: integrale bouwteam- en uitvoeringsopdracht
Beschrijving: De opdracht wordt aanbesteed in één perceel. ca. 3.900m2 bestaand (renovatie) en ca. 1.100m2 uitbreiding
Interne identificatiecode: 1