See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Circulaire werkplekinrichting Belastingdienst
Beschrijving: De opdracht betreft het onderhouden, repareren en refurbishen van circulair kantoormeubilair van de Belastingdienst, om de levensduur te verlengen en de waarde van het meubilair en zijn componenten te behouden. Hierbij wordt zoveel mogelijk gebruik gemaakt van componenten en materialen uit de bestaande voorraad van de Belastingdienst. De Dienstverlening omvat tevens levering en onderhoud van Nieuw circulair kantoormeubilair en Extern gebruikt circulair kantoormeubilair, dat zoveel mogelijk geschikt is voor toekomstig hergebruik Zie paragraaf 1.6 van het Beschrijvend Document
Interne identificatiecode: 31207727
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39000000 Meubelen (m.i.v. kantoormeubelen), inrichtingsartikelen, huishoudelijke apparaten (uitgez. verlichting) en schoonmaakproducten
Aanvullende classificatie (cpv): 39110000 Zitmeubelen, stoelen en aanverwante producten, en bijbehorende onderdelen, 39120000 Tafels, kasten, schrijftafels en boekenkasten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Werkplek- en vergadermeubilair
Beschrijving: De Dienstverlening voor perceel 1 bestaat uit meerdere componenten, zoals hieronder beschreven. - Regisseur en adviseur inzake: o interieurontwerp en –advies bij inrichtingsprojecten/masterplannen. o beheer en onderhoud van meubilair in het kader van het verlengen van de levensduur. o inventariseren, taggen en registreren van al het meubilair in één Meubel Management Systeem (MMS). o faciliteren van een MMS (waartoe ook de Opdrachtnemer van perceel 2 toegang heeft en in kan werken); o opslag (inclusief logistiek) van het meubilair voor de Deelnemer. - Preventief onderhoud en Correctief onderhoud van meubilair met uitzondering van alle Werk-plekstoelen; die vallen onder perceel 2. - Refurbishen van bestaand meubilair en Extern gebruikt meubilair met uitzondering van Werk-plekstoelen. - Repurpose. - Redistribueren van bestaand meubilair. - Plaatsen van meubilair (inclusief cablemanagement). - Levering van: 1. Extern gebruikt kantoormeubilair; 2. Nieuw circulair kantoormeubilair; 3. maatwerkmeubilair; 4. huurmeubilair. - Advies over en delen van nieuwe ontwikkelingen (innovatie) in de markt op het gebied van circulariteit, duurzaamheid en de impactvolle werkomgeving. Onder ‘werkplek- en vergadermeubilair’ wordt - niet limitatief - verstaan: - werkplek-gerelateerd meubilair, zoals kasten en bureaus; - vergadermeubilair; - lockerkastopstellingen; - Cable Cubby; - restaurant- en terrasmeubilair; - belcellen; - accessoires en toebehoren van en bij bovengenoemd meubilair, zoals akoestische elementen, visuals/full color wandbekleding, kapstokken en staande lampen. Conform Beschrijvend Document is de reële raming van dit perceel € 61.770.953,=. De maximale raming bedraagt € 123.541.906,=.
Interne identificatiecode: 1
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79900000 Diverse zakelijke en andere diensten
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingsopties.
Perceel: LOT-0002
Titel: Werkplekstoelen
Beschrijving: De Dienstverlening voor perceel 2 bestaat uit meerdere componenten, zoals hieron-der omschreven. - Advies inzake: o beheer en onderhoud van werkplekstoelen in het kader van het verlengen van de levensduur; o Opdrachtnemer dient advies op maat te kunnen uitbrengen met betrek-king tot aangepaste bureaustoelen op basis van een werkplekadvies of -onderzoek. - Preventief onderhoud en Correctief onderhoud aan alle werkplekstoelen. - Refurbishen van bestaande werkplekstoelen en Extern gebruikt meubilair (te weten: werkplekstoelen). - Redistribueren van bestaande werkplekstoelen. - Levering van: 1. externe circulaire werkplekstoelen; 2. nieuwe circulaire werkplekstoelen; 3. 24-uurs stoelen;. 4. individueel aangepaste werkplekstoelen (inclusief ondersteuning op ge-bruik). - Advies over en delen van nieuwe ontwikkelingen (innovatie) in de markt op het gebied van circulariteit, duurzaamheid en (andere vormen van) productontwik-kelingen. - Werken met het MMS van de Opdrachtnemer van perceel 1. Onder ‘werkplekstoelen’ wordt – niet limitatief - verstaan: - bureaustoelen; - 24-uurs bureaustoelen; - aangepaste bureaustoelen en voetensteunen; - ESD-stoelen; - kassa- en receptiestoelen; - kruk/stoel met schommelweerstand; - accessoires en toebehoren van en voor bovengenoemde werkplekstoelen. Conform het Beschrijvend Document is de reële raming voor dit perceel € 32.470.175,=. De maximale waarde van dit perceel is geraamd op € 64.940.350,=.
Interne identificatiecode: 2