2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor de levering van Bevacizumab
Beschrijving: Voorwerp van deze levering: Bevacizumab Het betreft een raamovereenkomst voor 2 jaar, en is 2 maal verlengbaar: Verlening 1: 12 maanden Verlenging 2: 2,5maanden De verlenging gebeurt stilzwijgend, bij niet verlenging wordt dit minimum 1 maand voor vervaldatum van de opdracht door de aanbestedende overheid doorgegeven. Het AZ Sint-Lucas en het AZ Alma nemen deel voor de volledig periode. Het AZ Sint-Jan sluit pas aan in de verlengingen. Start 15 januari 2027 tot einde opdracht.
Interne identificatiecode: PPP0VF-140/4055/2024/040
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33690000 Diverse geneesmiddelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Raamovereenkomst voor de levering van Bevacizumab
Interne identificatiecode: 2024/040