2. Procedure
Procedure
Titel: BZK-KIE-EA Onderhoud en ondersteuning OSV2020
Beschrijving: De Kiesraad heeft het contract met votegroup GmbH (voorheen Elect-iT) vervangen door een nieuw contract waarin de dienstverlening ten aanzien van beheer en onderhoud wordt aangepast naar nieuwe behoeften vanuit de Kiesraad
Interne identificatiecode: 201865002.114.003
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 72200000 Softwareprogrammering en -advies
5. Perceel
Perceel: LOT-0000